درباره ما

ما کی هستیم

12 سال تجربه در تجهیزات آزمایشگاهی

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی پیمان پویان طب درسال 1387با هدف تولید و توزیع تجهیزات آزمایشگاهی روز به ثبت رسید. عمده فعالیت این شرکت تولید و توزیع و واردات و فروش تجهیزات و قطعات آزمایشگاهی و سرویس های رفع خرابی در فیلد تخصصی دستگاه های آزمایشگاهی نظیر سل کانترها و اتوآنالایزرها است

شرکت پیــمان پــویان طـب در زمینه ی  دستگاه های  آزمایشگاهی از قبیل اتو آنالایزرهای بیوشیمی،
 سل کانترهای هماتولوژی و همچنین تولید استابیلایزرهای برق شهری برای مصارف آزمایشگاهی
 جهت دستگاه های ذکر شده فعالیت دارد.
0
متخصص
0 +
رضایت خرید
0 +
محصولات
0 +
سرویس ها

اعضای تیم

محمود نیکخوی

مدیر عامل

پیمان نیکخوی

مارکتینگ و بازرگانی

پویان نیکخوی

مسئول حقوقی

سخن مدیر عامل

هدف ما

به طور کلی ماموریت ما تامین محصولات آزمایشگاهی روز دنیا با رعایت الزامات قانونی و کیفیت مطابق با استانداردهای بین‌المللی وتوزیع محصولات یاد شده بر اساس نیاز مراکز استفاده کننده این محصولات است. ضمنا شرکت ما یک شرکت پیشرو در زمینه نصب و تعمیر دستگاه های آزمایشگاهی است.

رضایت شما

مهم ترین و نهایی ترین هدف ما کسب رضایت شماست. در شرایط کنونی بازار تجهیزات پزشکی، شرکت ها بدلیل مشکلاتی که در واردات کالا و یا عدم مهارت کافی تکنسین ها با وقفه در کار روبرو هستند، پیمان پویان طب همواره میکوشد تا بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن ارائه دهد. ما به خوبی اهمیت فیلد کاری خود را دریافته ایم و به توانایی خود افتخار میکنیم. رضایت آزمایشگاه های همکار ما، تایید توانایی ماست.

ارزش شما

ما معتقدیم ارائه خدمات با کیفیت ضامن رضایت مشتری و نهایتا موفقیت و رشد شرکت است؛ بر همین اساس شرکت پیمان پویان طب تمام تلاش خود را بکار برده تا ضمن رعایت اصول و استانداردها، در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد.

اسکرول